Koruyucu Sağlık Zirvesi - 2019

Sağlık ve İlaç Sektörümüzün Saygıdeğer Temsilcisi,

 

Eczacının Sesi/ Farmazi Günleri 2019’ u “Koruyucu Sağlık” teması ile 31 Ekim - 3 Kasım 2019 tarihinde Girne- KKTC’ de gerçekleştireceğiz.

Koruyucu sağlık hizmetleri, sağlıklı yaşam hakkının kullanılmasının temelidir.

 

Yaşadığımız dünyada, insanların daha kaliteli ve daha sağlıklı yaşam talebi haklı olarak yükseliyor.

 

Ortalama yaşam süresinin uzaması, kronik hastalıkların artması sonucu sağlık hizmetlerinin finansman yükü giderek arttı ve artmaya da devam ediyor.

 

Bu nedenle günümüzde, tüm devletler sağlığın finansman yükünü azaltabilmek için koruyucu sağlık hizmetlerini geçmişe göre daha fazla önceliyorlar.

 

İşte bu nedenlerle “Koruyucu Sağlık” konusunu öncelikli olarak gündemimize aldık.

 

Eczacılar, koruyucu sağlık hizmetinin temel yapı taşlarındandır.

 

“Eczacının Sesi- Farmazi Günleri- 2019/ Koruyucu Sağlık Zirvesi”nde ilaç ve sağlık alanımızın uzmanları mesleki bilgilerini, birikimlerini paylaşacaklar. 

 

Özgür, bağımsız, bilimsel bir tartışma platformunda bilgi, birikim ve hedeflerimizi ortaklaştıracağız.

 

Koruyucu Sağlık Zirvesi’ nde, Eczacının sorumluluğu derinlemesine irdelenecek, görev alanı bir projeksiyon ile ileriye taşınacaktır. 

 

Oluşan, ortaklaşan düşünce ve hedefleri bir “Sonuç Deklarasyonu” ile başta Sağlık Otoritesi olmak üzere tüm ilgililerin dikkat ve ilgilerine sunacağız. 

 

Zirvemizde, sağlık ve ilaç sektöründe iş yapan, hizmet sunan kıymetli firmalarımızı katılımcı eczacı ve diğer sağlık profesyonelleri ile niteliği yüksek bir ortamda buluşturacağız.  

 

Zirvemizi İzmir Eczacı Odası ile birlikte düzenleyeceğiz. Başta Sayın Başkan Ecz. Tuncay Sayılkan olmak üzere İzmir Eczacı Odası Yönetim Kurulu’ na gönülden teşekkür ederiz.

 

Tüm sektör bileşenlerimizle 31 Ekim- 3 Kasım 2019 tarihinde Eczacının Sesi Farmazi Günleri- 2019/ Koruyucu Sağlık Zirvesi’ nde buluşmak üzere…

Saygılarımızla bilginize sunuyoruz.

 

 

 

Ecz. Hakan Gençosmanoğlu

 

Düzenleme Kurulu Adına

 

Koruyucu Sağlık Zirvesi Başkanı

gallery/1
gallery/2
gallery/3