STAND ALANI SPONSORLUKLARI

**9m2 STAND ÜCRETİ : 12.000 TL

Stand alanında tahsis edilecek 3 metre genişliğinde x 3 metre uzunluğunda = 9m2’lik alandır.

**12m2 STAND ÜCRETİ : 16.000 TL
Stand alanında tahsis edilecek 3 metre genişliğinde x 4 metre uzunluğunda = 12m2’lik alandır.

**24m2 STAND ÜCRETİ : 25.000 TL

Stand alanında tahsis edilecek 3 metre genişliğinde x 8 metre uzunluğunda = 24m2’lik alandır.

**36m2 STAND ÜCRETİ : 32.000 TL
Stand alanında tahsis edilecek 3 metre genişliğinde x 12 metre uzunluğunda = 36m2’lik alandır.

UYDU SEMPOZYUMLARI

31 Ekim 2019 - 3 Kasım 2019 tarihlerinde, bilimsel program içerisinde 2 ana salonda uydu sempozyumları paralel olarak yapılacaktır. Uydu sempozyum süresi 45 dakikadır. Firmalardan aynı gün ve saat için gelecek talepler. Firmanın zirve katılımı ve bilimsel program içeriği göz önünde bulundurularak Düzenleme Kurulu tarafından değerlendirilerek program içerisine yerleştirilecektir. Uydu sempozyum program içeriği ve oturum başkanı - konuşmacı bilgileri en geç 28 HAZİRAN 2019 sonuna kadar. Düzenleme Kuruluna bildirilmelidir.

UYDU SEMPOZYUM YAPACAK FİRMALARIN;

•Standart salon ekipmanlarının uygu sempozyumu süresince ücretsiz kullanılması,

•Firma tarafından hazırlanan uygu sempozyum davetiyelerinin zirve çantası içerisinde konulması,

•Uydu sempozyum öncesi ve sırasında salon girişinde roll-up konulabilecek ve ürün dağıtımı için istenmesi durumunda firmalara masa verilebilecektir.

İLAVE BİLGİLER;

•Standart salon ekipmanlarının dışında ekstra teknik malzeme talebinin olması halinde firmaya ek bütçe hazırlanacaktır. 

Firmaların teknik malzeme kullanması kabul edilmeyecektir.

•Uydu sempozyum öncesinde prova talebi olması halinde salon ve teknik ekipman kullanımı içim, sempozyum ücreti dışında ek bütçelendirme yapılmayacaktır.

ZİRVE SÜRESİNCE UYULMASI GEREKEN KURALLAR

Standlar 30.10.2019 tarihinde kurulacak, 03.11.2019 tarihinde toplanacaktır.Toplanmayan standlar tarafımızdan toplatılacaktır. Bu standlara gelebilecek zararlardan şirketimiz sorumlu olmayacaktır.

  • Stand kurulum işleminin Travlepan Tourism Kurumsal personelinin eşliğinde yapılmasını rica ederiz.
  • Standlar kurulduktan sonra, tahsis edilen alanların dışına çıkılmamasını, komşu stand alanları ihlal edilmeyecek şekilde düzenleme yapılmasını vestand yüksekliğinin verilen ölçüleri geçmeyecek şekilde kurulmasını rica ederiz. Belirtilen şartlara uygun kurulum yapılmaması halinde standın modifiye edilmesi, uygun hale getirilmesi ve/veya kurdurulmaması organizasyon komitesi insiyatifinde olacaktır.
  • Standların yan kısımları açık olarak kurulacak ve yandaki standı engellemeyecek şekilde olacaktır. Standların yan kısmının kurulması ve  diğer standları engellemesi halinde sökülecektir.
  • Standlar kurulduktan sonra, standlara ait malzemelerin standların arkasına konulmamasını rica ederiz. Stand malzemeleri ve diğer malzemeler organizasyon sekreteryası tarafından firmalara tahsis edilecek olan depolarda saklanacaktır.
  • Standların açık olduğu saatlerde, tanıtım görevlilerinizin standlarda bulunmasını rica ederiz.
  • Stand içerisinde kullanılan sesli görüntü aletlerinin zirve salonları içerisindeki toplantı düzenini ve diğer salonları rahatsız edici tarzda olmamasını rica ederiz.
  • Stand alanlarında dağıtılan promosyonların ve stand aktivitelerinin toplantı aralarında yapılmasını rica ederiz.
  • Promosyon ürünleriniz tarafından gösterilecek depoda muhafaza edilecektir. Malzeme sevkiyatlarınız bu alanda görevli personellerimiz eşliğinde olacaktır. Stand alanlarına muhafaza edilen promosyonların çalışmasından veya kaybolmasından dolayı organizasyon sekreteryası sorumluluk almayacaktır.
  • Otel ile yapılan anlaşma gereği, zirve oteline dışarıdan yiyecek ve içecek maddesi getirilemez. Getirilmesi durumunda bu maddelerin servisi yapılmayacak veya bu maddelere otelin belirlediği bişon ücreti uygulanacaktır. Zirvede vermeyi düşündüğümüz ikramlarınız için Organizasyon Sekreteryası’na başvurmanız yeterli olacaktır.
  • Zirve merkezinin duvarlarına stand görevli personeli ile görüşmeden herhangi bir nesne asılmaması, yapıştırılmaması, çivi v.b. maddelerin çakılmamasını rica ederiz. Aksi durumda meydana gelebilecek zararlar, zararı veren şirket tarafından zirve merkezine ödenir.

NAKLİYAT VE LOJİSTİK HİZMETLER

“Koruyucu Sağlık Zirvesi’nin K.K.T.C.’ de (yani, yurt dışında) organize edildiğini hatırlatmak isteriz. Standlarınız ve materyallerinizi göndermenin teknik bir organizasyon gerektirdiğini dikkate alınız. K.K.T.C.’ye kargo ile gönderim yapmak farklı uygulamalara tabidir. Adrese teslim gönderim yapılması teknik olarak mümkün değildir. Kongre organizatörünün yerel partneri bu sene yeni bir Nakliye Programı tasarlamıştır. Göndereceğiniz malzemeleri İstanbul’da bir ambardan teslim alarak kendi kiraladığı özel bir tır ile karayolu-denizyolu kullanarak kongre oteline kadar getirip geri iade edecektir. Bu programa katılmak için lütfen Travelplan ile temesa geçiniz. Nakliye ve Lojistik Hizmetleri ile ilgili detaylı tüm bilgiler ”Firma Bilgilendirme Dosyası” içerisinde yer almaktadır. Lütfen talep ediniz.

YİYECEK İÇECEK HİZMETLER

Zirve merkezinde konuklarınıza sunmak istediğiniz yiyecek, içecek hizmeti için, taleplerinizi yazılı olarak Farmazi Akademi’ye iletmelisiniz. Zirve merkezinde servis edilecek olan yiyecek ve içeceklerle birlikte firma logolu bardak ve peçeteler kullanılabilecektir. Tüm yiyecek ve içecek siparişleri, Farmazi Akademi tarafından alınacaktır. Lütfen konuklarınıza sunmayı istediğiniz yiyecek içecekler için, Farmazi Akademi ile irtibata geçiniz. En geç 28 HAZİRAN 2019 tarihine kadar tarafımıza ulaştırmanızı rica ederiz.

YANGIN TALİMATI

Zirve merkezinde kullanılacak tüm malzemeler tutuşmaz malzemelerden hazırlanmalıdır. Stand alanında firmaların yerleşimi; yangın alarmı, yangın uyarı sistem araçları ve yangın söndürme araçlarını engellemeyecek şekilde olacaktır.

GÜVENLİK

Travelplan, zirve sonuna kadar zirve merkezinin ve malzemelerinin korunmasını sağlayacaktır. Bu durum, Travelplan’ı herhangi bir kayıp veya çalıntı durumuna karşı sorumlu tutmayacaktır. Kayıp, çalıntı, hasar vb. durumlar için, firmaların malzemelerini sigortalatması önerilir.

ÖZEL İSTEKLER

Lütfen özel taleplerinizi ve kongreyle ilgili her konuda bizlerle irtibat kurunuz.
 Farmazi Akademi-Farmazi Basın Yayın Ticaret Limited Şirketi - Eğitim ve Danışmanluk 

Vedat Güngöl Cd. 44 G.Ataşehir Atatürk Mahallesi 34758 Ataşehir/İstanbul

Telefon: 0532 283 56 68

E-posta: o.yildiz@farmaziakademi.com

www.farmaziakademi.com

gallery/1
gallery/2
gallery/3